Skip to content

2017-10-26

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Dėl ikimokyklinio ugdymo paslaugų teikimo 2018 m. birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais

2017-10-18

Ne tiktai tie, kurie turi milijonus, ir ne tiktai

tie, kurie milžinais vadinami, daro gera kitiems.

(M. K. Čiurlionis)

Gerbiami tėveliai ir mokyklos darbuotojai,

2017 m. spalio 12 d. Tauragės vaikų reabilitacijos centre-mokykloje „Pušelė“ vyko džiaugsmo ir labdaros renginys „Kartu su šeima“. Šventės  tikslas –  mokyklos ir šeimos tarpusavio ryšio, bendruomeniškumo stiprinimas, kartu buvo siekiama surinkti lėšų lauko įrenginiui įsigyti.

Nors auksaspalvis  ruduo pagailėjo gero oro, visų Jūsų dėka buvo surengta  jauki šventė, mokyklos erdvėse sukurtos rudeniška nuotaika alsuojančios dirbtuvėlės, kiemeliai, kavinukės. Labai džiaugiamės Jūsų aktyvumu, išradingumu, geranoriškumu. Tikimės, kad su savo šeimos ir bendruomenės nariais įsitraukę į įvairias veiklas, žaisdami, kurdami  ne tik išmokote naujų dalykų, bet ir  patyrėte  bendrystės  džiaugsmą.

Jūsų gerumo dėka buvo surinkta   981,24 eurų, kurie bus panaudoti mokyklos lauko  erdvių atnaujinimui. Tai labai džiugina, o kartu ir praturtina mus visus: vaikai, augantys  aplinkoje, kurioje bendraujama, dalijamasi, kur vyrauja pagarba ir geranoriškumas, yra jautresni, nuoširdesni, laimingesni.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų indėlį kuriant gražesnę, draugiškesnę  ir turtingesnę Mokyklą.

Pagarbiai Tauragės VRCM „Pušelė“ bendruomenės vardu direktorė Jovita Kiržgalvienė